Kierownik ds. technologii zastosowań

Data: 23 kwi 2024

Lokalizacja: Marki, PL, 05-270

Firma: Siegwerk Druckfarben AG & Co. KGaA

Siegwerk jest jednym z wiodących światowych dostawców farb drukarskich i zrównoważonych rozwiązań opakowaniowych. Kariera tutaj zapewni Ci znaczną elastyczność i wsparcie w firmie skoncentrowanej na wywieraniu pozytywnego wpływu na świat. Siegwerk jest gotowy, aby zrewolucjonizować globalny przemysł opakowaniowy, zmieniając sposób produkcji i konsumpcji opakowań z korzyścią dla nas wszystkich. W Siegwerk będziesz mieć wszystko, czego potrzebujesz, aby pomóc dokonać tej zmiany.  Aplikuj już teraz!

Lokalizacja: Marki

Nasze korzyści - Co oferujemy

  • Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z trzynastą pensją
  • Zróżnicowane zadania w rodzinnej atmosferze i globalnym środowisku z możliwością rozwoju osobistego
  • Bezpieczne miejsce pracy w firmie o ugruntowanej pozycji w branży
  • Firmowe benefity, takie jak karta medyczna czy ubezpieczenie grupowe, a także samochód służbowy, który może być wykorzystywany również do celów prywatnych
  • Zaangażowanie pracodawcy również poza miejscem pracy - na rzecz ludzi i środowiska naturalnego

Twoje zadania - czego możesz oczekiwać?

  • W ścisłej współpracy z naszymi menedżerami sprzedaży i wewnętrzną organizacją laboratoryjną będziesz zapewniać doskonałą obsługę klienta i rozwiązania dla naszych klientów z wąskimi wstęgami.
  • Będziesz odpowiedzialny za wsparcie techniczne, doradztwo produktowe oraz wdrażanie produktów dla klientów i partnerów rynkowych.
  • Będziesz zaangażowany w próby i testy drukowania oraz organizowanie projektów i działań laboratoryjnych.
  • Zapewniasz wsparcie dla istniejących klientów, a także wspierasz dalszy rozwój bazy klientów.
  • W codziennych kontaktach będziesz kształtować relacje z klientami.

Twój profil - co wnosisz?

  • W oparciu o ukończone wykształcenie zdobyłeś odpowiednie doświadczenie zawodowe w branży poligraficznej.
  • Posiadasz solidną wiedzę techniczną w zakresie druku, zwłaszcza w obszarze fleksografii UV/LED.
  • Posiadasz dobre umiejętności komunikacyjne i interpersonalne oraz charakteryzujesz się niezależnym sposobem pracy i nastawieniem na rozwiązywanie problemów.
  • Pewnie posługujesz się standardowymi aplikacjami MS Office.
  • Biegle posługujesz się językiem angielskim w mowie i piśmie.
  • Gotowość do odbywania częstych podróży służbowych

kontakt - Jesteś zainteresowany?

Aby aplikować na to stanowisko, skorzystaj z naszej platformy internetowej.  Podania o pracę przesyłane pocztą lub e-mailem nie będą przyjmowane ze względu na bezpieczeństwo danych.